Vánoční aktualizace přináší opravdu zajímavé funkce

Tesla tento týden vydala novou aktualizaci s označením 2020.48.26, jedná se o velkou vánoční aktualizaci. Tato aktualizace přináší řadu změn a vylepšení. V následujících dnech by ji měli obdržet všechny majitelé vozů Tesla.


Majitelé vozů Tesla se letos již po několikáté dočkali vánočního překvapení do americké automobilky Tesla. Automobilka si pro všechny majitele připravila vánoční aktualizaci, ve které pro majitele nachystala spoustu dárečků. Jedná se o vánoční aktualizaci V10.2, nikoliv V11, o které mluvil generální ředitel Elon Musk. Generální ředitel říkal, že tato aktualizace bude nabitá novinkami, které vylepší používání vozů Tesla.

Muskovi vtípečky

Generální ředitel Elon Musk v nejnovější aktualizaci Tesly nezapomněl Musk ani na vtípečky. Nově budou vozy Tesla umět prdět i zvenku vozu, což do teď šlo pouze v interiéru vozidla. Tato funkce je dostupná pouze u vozidel, které již mají venkovní reproduktory.

Musk si neodpustila ani nastavování zvuku u troubení. Můžete si vybrat až z pěti zvuků, které si do vozidla nahrajete pomocí USB disku. Kromě toho ve vozech Tesla přibyly tři nové hry, o kterých jsme vás již včera informovali.

Nové funkce a změny

Nová aktualizace vylepšila vozům Tesla grafiku a ovládání. Po nainstalování nejnovější aktualizace již v horní části displeje nenajdete „Téčko“. Nyní se k údajům o vozidle dostanete pomocí nabídky ovládání a softwaru. Tesla samozřejmě nezapomněla ani na Autopilota, u kterého vylepšila vizualizaci, kdy řidič vidí více detailů.

Automobilka vylepšila i mapu Superchargerů, kterou většina řidičů využívá každý den. Nyní na mapě vidíte rovnou počet obsazených míst na Superchargeru, takže nemusíte daný Supercharger rozklikávat. Tesla přidala i vskutku užitečnou funkci předvytápění/předvychlazení baterie a interiéru. Do teď musel být vůz vždy připojený na nabíječce, což teď není podmínkou.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *