Mobilní servis od Tesly funguje za každého počasí

Mobilní servis americké automobilky Tesla funguje opravdu za každého počasí. Důkazem je tím jeden majitel Modelu Y, ke kterému přijel servis ve sněhové vánici.


Mobilní servis byl před nedávnem zaveden i v České republice. Sídlí v Brně a je schopen jezdit po celé České republice. Tento mobilní servis je schopný opravit malé poruchy. Samozřejmě Vám mobilní servis neudělá na vašem autě pokročilé karosářské práce, ale zvládne dle našich zdroj například vyměnit světlomety a jiné úkony. V posledních letech jsou mobilní servis populární nejenom v automobilovém průmyslu. Mají ho i někteří výrobci například elektroniky a kuchyňských spotřebičů.

Nyní nám jeden z nadšenců Tesly ukázal, co vše je schopen mobilní servis udělat proto, aby opravil závadu, v tomto případě na Modelu Y. Mobilní servis přijel jeho Model Y opravit ve sněhové vánici, což mu nedělalo problém.

Technik musel nejprve identifikovat chybu a následně chybu odstranit. Pro některé automobilové servisy je oprava určité chyby na dlouhé hodiny, Tesla to zvládne během pár minut.

Americká automobilka Tesla má navíc i online servis, který jsem i my využili při naší poslední Tesla tour. Cestou domů se nám začal sekat software ve voze. Okamžité jsme zavolali na linku, kde nám chybu na dálku odstranili. Pokud se chcete objednat do servisu Tesly, tak nemusíte nikam volat. Stačí poslat požadavek přes aplikaci, kam můžete nafotit i závadu a ze servisu se Vám ozvou.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *