Již brzy si budete moci nastavit rozložení středového displeje

Americká automobilka má v budoucnu plánu podporovat více rozvržení displeje. Možnosti nastavení rozvržení středového displeje by měly přijít v budoucí aktualizaci. Díky možnostem rozvržení si každý majitel nastaví středový displej podle sebe.


Možnost přepínat mezi předdefinovanými rozloženími dotykové obrazovky by řidičům i cestujícím poskytla snadnější přístup k navigaci, zábavě, klimatizaci, ovládání hudby a dalším softwarovým funkcím Tesly, na kterých jim nejvíce záleží. Řidiči, kteří upřednostňují maximální, nerušené zobrazení jejich rychlostního limitu, stav Full Self-Driving a obecně komplexní pohled na vizuály související s řízením, si mohou vybrat z rozložení na celou obrazovku.

„Nabízíme několik možností zobrazení,“ uvedl generální ředitel automobilky Tesla Elon Musk v reakci na příspěvek, který se zaměřoval právě na možnosti vybírat mezi různými rozloženími obrazovky.

Tesla se neustále zabývá právě softwarem ve svých vozidlech. Do svých vozidel je schopna pomocí aktualizace doplnit řadu funkcí, dokonce i zvýšit dojezd vozidla. Ke konci roku 2019 vydala Tesla velmi očekávanou aktualizaci 10.0, ve které do svých vozidel přidala streamovací služby YouTube, Netflix či Twitch.  Kromě toho Tesla přepracovala grafiku celého systému a vylepšila službu Tesla Arcade, kde naleznete nejrůznější hry od Tesly.

Automobilka Tesla je jedna z mála automobilek, která při tvorbě nových aktualizací poslouchá své fanoušky. Právě spoustu aktualizací vzniklo z nápadu, který tvůrce zveřejnil na Twitter a generální ředitel Elon Musk si ho všimnul.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Jeden myslel na “Již brzy si budete moci nastavit rozložení středového displeje

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *