Pojeďte na rekord – Elektro Fest 2021!

Snad každému se vybaví, že se slovem „rekord“ je spojeno město Pelhřimov – město rekordů. Ano, i tentokrát je tomu tak a rekordu se můžete účastnit všichni, co jezdíte BEV (bateriovým elektromobilem nebo motocyklem nebo …). Opravdu jste srdečně zváni a bude se na náměstí v Pelhřimově na co dívat!


Akce se uskuteční v sobotu 23. října 2021 a podrobnosti najdete na webu: elektrofest.cz

Již v loňském roce se pořádal na náměstí v Pelhřimově sraz elektromobilů značky Tesla a sjelo se jich tam celkem 44! V letošním roce je akce pořádána pro všechny značky elektromobilů a „jede“ se na rekord v počtu elektromobilů na českém náměstí. Pokud se jich sjede přes stovku, uskuteční se zápis do Knihy rekordů! Takže neváhejte a registrujte se na výše uvedeném webu a hlavně přijeďte.

Program sobotního odpoledne bude opravdu pestrý a moderátor programu Ondra Havlík alias Endru zaručuje zábavu pro všechny.

Pro úplnost doplňme, že na této akci bude iniciováno založení Hyudai club electric a porada o budoucím fungování Tesla komunit. Kromě toho se tam můžete také setkat s námi a prohlédnout si naše esko, s kterým cestujeme po Evropě.

 

Váš tým 

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *