Tesla tour 2

Ke konci prázdnin nás napdal další spontální nápad.


Tak jsem si sbalili pár věcí a  vyrazili jsme směr Bükfürdő, Maďarsko. Cestou jsme museli jednou nabíjet, a to ve Vídeňském Novém Městě. Než jsme nabili elektromobil, zašli jsme se podívat do rakouského supermaketu. Všichni jsme se shodli na tom, že zde mají mnohem kvalitnější věci než v ČR. Po nabití nás čekali ani ne 2 hodiny do města Bük, Maďarsko. Když jsme přijeli do kempu, šli jsme se na recepci ubytovat. Poté jsme popojeli k pronajatému mobilhomu a byl to snad ten nejhezčí domek v kempu.

Po vynošení věci z elektromobilu jsme se rozhodli, že půjdeme do lázní, které se nachází hned vedle kempu. Bylo hezké počasí, svítilo sluníčko, tak jsme si koupili vstup do lázní do 1.zóny, která je z velké části venkovní. Jako první jsme si odpočinuli v horkém bazénu uprostřed lázní. Na večeři jsme zajeli do tamní starodávné krčmy.

Druhý den se počasí trochu pokazilo, tak jsme šli do lázní do 2.zóny – zážitkové zóny, kde jsou tobogány, divoká řeka a různé bublinkové bazény. Prvně jsme projeli všechny tobogány, které zde byly. Po tobogánech jsme byli unavení a tak jsme si šli odpočinout do venkovního teplého bazénu. V lázních jsme se i najedli, je tam restaurace a několik rychlých občerstvení. Od bazénů jsme odcházeli mezi posledními, těsně před zavírací dobou. Byl to příjemně strávený den. 

Ráno jsme si sbalili věci a vyrazili zpět do Čech. Cestou jsme zase nabíjeli elektromobil ve Vídeňském Novém Městě. Cesta byla bez komplikací, provoz byl mírný a domů jsme dorazili po obědě.

Za celou Tesla tour jsme ujeli 795 km.