Tesla do svých vozů přidala další hry

Americká automobilka Tesla přidala do svých vozidel pomocí vánoční aktualizace tři nové videohry, které si můžete ve vozech Tesla zahrát například na nabíjecí stanici. Přidání her v rámci Tesla Arcade proběhlo v rámci vánoční aktualizace, ve které Tesla obdarovala majitelé vozů.


První hra, kterou Tesla v nové aktualizace přidala se jmenuje Bitva o Polytopii.

Vítejte v jedinečné tahové strategické hře zasazené do podivného plochého světa náměstí. Přiveďte jednu z 12 odlišných civilizací k vítězství tím, že rozšíříte svou říši, budete zkoumat technologie a nakonec se stanete vládcem světa! Hrajte v režimu pro jednoho hráče nebo pro více hráčů.

Druhá hra, kterou Tesla přidala se jmenuje Cat Quest a je určena především pro akční RPG hráče.

Cat-Cat je kočičí podnik, který je krásně vytvořený, , protože jeho boj a magie jsou velmi uspokojivé. Kritici jsou všeobecně zbožňováni – bude to pro vás toužit po radosti!

Poslední hra, kterou Tesla přidala se jmenuje Solitaire (Kabal)

Poslední je uveden jako „Kabal“, což znamená „solitaire“.

Automobilka Tesla své vozy neustále zlepšuje. Před nedávnem se zaměřila na zkrácení času při dobíjení. Do svých vozů přidala platformy jako je YouTube, Netflix a další. Kromě toho vytvořila Tesla i vlastní službu pod názvem „Tesla Arcade“. V této službě najdete nejrůznější hry, které vyvíjí právě Tesla.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *