Co říká Sandy Munro na nový Model 3 pro rok 2021?

Sandy Munro je známý inženýr zabývající se výrobou automobilů. V loňském roce řekl, že jakmile se mu dostane do rukou Modelu 3 pro rok 2021, tak ho celý zhodnotí. Co řekl, tak to udělal. Nyní se společně můžeme podívat na důkladné zhodnocení Modelu 3 pro rok 2021.


Sám Sandy Munro ještě před začátkem videa řekl, že má veliká očekávání. Dále doufá, že se Tesla inspiroval jeho radami, které jí ve svých videích říkal. Jaký je jeho názor po zhodnocení celého Modelu 3 pro rok 2021? V čem se Tesla zlepšila v čem zhoršila?

Zhodnocení Modelu 3 2021 na první pohled

Když se Sandymu dostal do rukou Model 3, tak jako první ho do očí praštilo špatné slícování bočních dveří. Další věc, která Sandyho praštila do očí byla neočekávané dobrá kvalita laku. Ve videu dokonce řekl, že se jedná o nekvalitnější lak, který na vozidlech Tesla viděl. Samozřejmě nezapomněl ani na odstranění chromových částí na vozidle, což dle něj byl správný krok.

Se slícováním má Tesla stále problém

Slícování jednotlivých dílů je možná jedním z největších problém u Tesly. U každé verze Modelu 3 nebo Modelu Y s tím má problémy. Majitelé se následně na Teslu obrací a ta je posílá rovnou do servisu, což se majitelům nelíbí. Navíc má Tesla z tohoto důvodu plné servisy.

Sandy není žádný amatér a proto se rozhodl slícování jednotlivých částí vozu změřit speciálním měřícím přístrojem. Po změření zjistil, že mezi horní částí dveří a dalším dílem je mezera přibližně 1 milimetr. U spodní části naměřil mezeru o velikosti 5 milimetrů, což dle něho je nepřijatelné. Munro ve svém videu řekl, že je to jedna z naprostých chyb a nechápe, jak Tesla může tyto vozy prodávat. Sandy dále Tesle znovu doporučil několik odborníků, kteří by jí se slícováním jednotlivých dílů pomohli.

Kromě špatného slícování se Sandymu nelíbilo i těžké zavírání dveří. Dále se mu nelíbilo zarovnání zadních světel a dalších pár menších vad. Ve videu Sandy znovu promluvil přímo k samotnému vedení Tesly, které by s výrobou vozů mělo začít něco dělat, pokud vozy Tesla mají zbořit trh s automobily.

Jednou z nejzajímavějších věcí je, že jedna část Modelu 3 byla naprosto bez chyby, ale druhá byla katastrofa. Tesla by se měla začít věnovat i zapracování vozů, což sám Sandy ve videu říká.

Umí Tesla alespoň interiér?

Jediné, co Tesla umí vyrábět skoro bez chyby je interiér. Zde Sandy neshledal žádné chyby. Interiér v novém Modelu 3 je dle našeho názoru skvělý. Tesla zde zvolila matné prvky místo lesklých, které byly neustále špinavé.

Jak dopadl celý Model 3 pro rok 2021?

Sandy Munro říká, že Tesla se neuvěřitelně zlepšila v kvalitě výroby Modelu 3. Pokud tento Model 3  pro rok 2021 srovná o tři roky starším Modelem 3, tak je kvalita výroba neskutečně kupředu. Uvidíme, jak Tesla bude pokračovat v kvalitě výroby v následujících měsících. Kvalita výroby by se měla tento rok výrazně zlepšit, jelikož Tesla plánuje vybavit své továrny těmi nejmodernějšími technologiemi.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *