Tesla skládá tým z nejlepších inženýrů v Evropě. Proč 25 guns?

fv Giga Berlín a zaslat svůj životopis na email 25Guns@Tesla.com. Fanoušky zmátla emailová adresa, na kterou Musk okazoval a rozhodli se zjisti, proč zrovna 25Guns.


Fanoušci automobilky Tesla zjistili, že název emailové adresy 25Guns@Tesla.com vyplývá z počtu inženýrů, které Tesla společně s Muskem shání, aby řešili složité úkoly v Giga Berlín. Tým bude řešit nejsložitější úkoly a problémy, které se mohou vyskytnout. Bude neustále ve spojení s generálním ředitelem Elonem Muskem. Tým by nemusel řešit problémy a úkoly pouze v Giga Berlín, ale všude po světě.

„Ve společnosti Giga Berlin plánujeme nastartovat speciální 25člennou technickou pracovní skupinu, která bude nasazena všude tam, kde jsou nejtěžší problémy, a bude podřízena přímo Elonovi.“

Požadavky

  1. Důkaz prokázaného, ​​výjimečného technického talentu
  2. Být skvělým řešitelem problémů / mít nekonvenční přístup k řešení problémů
  3. Energie, aby se úžasné věci staly

„Pokud jste to vy, pošlete svůj životopis a seznam výjimečných technických úspěchů na adresu 25guns@tesla.com. “

Giga Berlín a její budoucnost

Giga Berlín se má stát první evropskou továrnou automobilky Tesla. Výroba vozů Tesla zde má začít již v červenci příštího roku. Automobilka zde musí dokončit řadu věcí, aby byla schopna celou Gigafactory uvést do provozu.

Automobilka Tesla nyní může mít problém s hledáním inženýrů, kteří jsou schopni řešit výjimečné úkoly. Kolem Giga Berlín je totiž mnoho továren, kde jsou již možná nejlepší inženýři z celé země. Musk, ale často hovoří, že chytří lidé pracují v marketingu, nikoliv ve výrobě, což se dle Musk musí změnit. Tesla chce být nejlepší ve výrobě elektromobilů což se jí daří. Před nedávnem rozpustila i své PR oddělení, jelikož pro ní není důležité a lidi přesunula do výroby a do jiných oborů.

Tesla plánuje výrobu v Giga Berlín zahájit již v červenci příštího roku. Ovšem někteří z budoucích majitelů Modelu Y informovali o tom, že jim Tesla poslala email, ve kterém uvedla uskutečnění prvních dodávek. Ty se mají uskutečnit již v průběhu prvního či druhého čtvrtletí příštího roku, takže je možné, že Giga Berlín bude v provozu dříve než se původně plánovalo.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *