Jak bude Cybertruck ve skutečnosti velký?

Když Tesla představila Cybertruck, tak se potencionální zájemci ptali Elona Muska, jak moc se bude lišit prototyp představeného Cybertrucku od sériově vyrobeného. Elon Musk všechny zájemce ujistil, že změny budou minimální.


Generální ředitel Tesly Elon Musk v poslední době rád odpovídá na dotazy ohledně Cybertrucku, které mu přišli na jeho Twitter. Nedávno odpověděl na otázku, jestli bude možno Cybertruck objednat v jiných barvách než v té, které byl představen. Podle fotografií je jasné, jak bude Cybertruck ve skutečnosti vypadat, ovšem někteří zájemci se Muska ptají na úpravy v interiéru.

Elon Musk na otázku úpravu kabiny odpověděl, že velikost Cybertrucku bude zmenšena o 3%, což zmenší velikost kabiny o 1,5 %. Musk tímto uklidnil některé zájemcem, jelikož si někteří mysleli, že Tesla zmenší Cybertruck v řádu desítek procent.

Tesla usiluje o začátek výroby již v roce 2021, ale v momentální době hledá správnou lokalitu na výstavbu Gigafactory Cybertruck, ve které bude vyrábět nový elektrický pickup. Očekává se, že Tesla brzy oznámí lokalitu výstavbu Gigafactory, aby vše šlo podle harmonogramu.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *