Zde jsou kroky potřebné k přeměně Tesla Model 3 RWD na AWD

Chris Salvo, jeden z partnerů Electrified Garage, se rozhodl proměnit svůj Tesla Model 3 RWD na AWD, a šlo to dobře. Toto video ukazuje, jak toho dosáhl.
Pokud máte dojem, že jde jen o to, aby se přední motor dostal pod trup a vyrazili, zapomeňte na to. Je to mnohem složitější.


Předtím potřebuje tento proces někoho dostatečně kvalifikovaného, aby se to všechno stalo. Electrified Garage má tuto osobu: Chad Hrencecin, vedoucí servisu obchodu.
Pokud jde o součásti, potřebovali přední jednotku, nové přední vzpěry, dvoumotorovou baterii a modul Ingenext Stage 1 Performance. Tohle poslední nebylo nutné, ale bylo zábavné mít to.
Nikdy jsme si nemysleli, že k vyřešení této akce bude nutná nová baterie. Vzhledem k tomu, že má stejnou kapacitu jako sada pohonů zadních kol, je jediným důvodem, proč nepředkládat zástrčku pro přední motor, ztěžování přeměny automobilu RWD na vozidlo AWD.
Tato výzva nám pomohla dozvědět se více o modelu 3. Na rozdíl od modelu S, u kterého šla mnohém snáže vyjmout baterie. Model 3 lze uvolnit pouze zevnitř vozu. To pomáhá modelu 3 být mnohem méně vystaven potkanům, kteří rádi ruší postroje.

Legrační součástí celé věci bylo, že Salvo do svého modelu 3 nainstaloval zvuková zařízení, aby si lidé mohli všimnout EV kolem. A vybral si sadu, díky níž bude vypadat jako výfukové potrubí s mohutným řevem motoru V8.

Hrencecin musel být kreativní při vytváření nového zapojení pro připojení předního motoru. Celý proces musel trvat týdny. Salvo říká, že podobná konverze by stála kolem 11 000 až 13 000 USD.

Jde o to, že pokud své auto nemilujete, nestojí to za to. Rychlý pohled na server Edmunds.com ukazuje, že můžete získat disk RWD 2018 LR RWD bez záznamů nehod, počínaje přibližně 39 000 $. LR AWD začíná na zhruba 43 000 $.

To znamená, že je opravdu hezké, že to někdo může udělat, ale je škoda, že to stojí víc, než byste strávili jen tím, že jste se zbavili svého RWD a koupili AWD.

 

 

Váš tým 

Zdroj  www.youtube.com

Pavel Pikola

Jsem kreativní člověk, co se nebojí experimentovat. Rád stříhám videa, upravuji fotky a moderuji zajímavé události.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *