Zatímco mnozí křičí „Kupte Teslu model Y“, tito kluci silně nesouhlasí

O starém dobrém Vinnym Bamboozalinim jsme už nějakou dobu neslyšeli. Je to pravděpodobně proto, že model Tesla Y je prvním novým vozem Tesla, které přichází na trh. Pokud Vinnyho neznáte, není fanouškem Tesly. Ve skutečnosti je jeho cílem v životě zajistit, abyste si je nekoupilo co nejvíce lidí. Je to důvěryhodný automobilový poradce, který vlastní prodejnu automobilů. Pokud si koupíte Teslu, Vinny ztratí peníze.


V této nedávné epizodě se k Vinnymu připojil jeden z jeho anti-Tesla přátel, Ronny G z oddělení náhradních dílů. Pokud si koupíte Teslu, nebude vám schopen prodat náhradní díly ani vydělat peníze na opravu vašeho auta. Oba vás poučí o novém elektrickém vozidle Tesla Model Y.

Vinny a Ronny se obávají, že fanoušci Tesly věří, že je Elon Musk hypnotizuje. To by mohlo vést lidi k děsivým a unáhleným rozhodnutím kupovat auta.
Říká se, že nikdo nechce počítače v autě, natož videohry, které vás způsobí zhroucení a nesoustředění. Navíc, pokud se vaše auto rozbije, musíte počkat, až Musk pošle mobilní strážce, aby to opravily (a pravděpodobně to nebude Franz von Holzhausen na koni, i když by to bylo docela milé). Protože Tesla nemá mnoho dílů, americké díly selžou.
To jsou jen některé z důvodů, proč byste nikdy neměli koupit model Y. Také byste nikdy neměli věřit všemu, co čtete online nebo vidíte na sociálních médiích. V těchto nejistých dobách však vždy existuje prostor pro dobrou komedii.

 

 

Váš tým 

Zdroj  www.insideevs.com

Pavel Pikola

Jsem kreativní člověk, co se nebojí experimentovat. Rád stříhám videa, upravuji fotky a moderuji zajímavé události.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *