Zaklínač v Tesle? Vypadá to, že Musk bude posouvat hranice možností aut!

Nikoho by nemělo překvapit, že Elon Musk je nadšený hráč her. Generální ředitel společnosti Tesla a SpaceX chce posouvat hranice aut dál a dál, přišel s nápadem přidat do Tesly oblíbenou hru Zaklínač!


Tesla v roce 2018 získala možnost se transformovat do retro Atari konzole. Musk stále herní možnosti v autě rozšiřuje a nebojí se experimentovat. Musk se zeptal na twitteru, zda by si majitelé rádi zahráli Zaklínače. Když jste si chtěli zahrát hru, museli jste mít auto zaparkované, poklepat na logo Tesla na obrazovce a poté poklepat na logo Atari na domovské obrazovce, zatím co na Velikonoce stačilo poklepat na vajíčko a o zábavu bylo postaráno. Hry se ukázaly jako vítané rozptýlení pro majitelé Tesly, postupně se začali objevovat videa, jak hrají různé hry na portálu YouTube. Možná, že Musk vycítil zájem, a proto nám chce nabídnou hru Zaklínač. V autě Tesla již můžeme najít moderní hry, například Cuphead, Fallout Shelter a Stardew Valley.

http://https://youtu.be/Ql2BJiDg7hY

Není jasné, jaký díl ze Zaklínače chce Musk přidat do jeho aut… má na výběr: buď první, která vyšla v roce 2007 a poslední, která vyšla v roce 2015. Má na účtě cenu za nejlepší hru roku 2015, ale pokud by jí Musk přidal hodně by se navýšil potřebný výkon. Wild Hunt je již v konzoli Nintendo Switch, která je méně výkonná, než Playstation 4 a Xbox One. Systém Switch je stavěn na cesty, třeba pro děti při jízdě autem, aby se nenudili, zatímco Tesla naopak, když si chcete zahrát musíte mít auto zaparkované. Je to prý ještě více univerzálnější než konzole, kterou můžete strčit do batohu, třeba Switch.
Vemte si, že když má mapa 45 kilometrů na 18 kilometrů, tak asi musí být těžké prozkoumávat mapu, pomocí volantu, na malé obrazovce, a ještě k tomu začínat novou hru, protože Musk nedovolil přenos souborů z již rozehrané hry. Ze současného twettu ale vyplívá, že Musk se asi touto myšlenou zajímá. Jeho hlasování na twitteru, zda chtějí zaklínače v autě má jasné výsledky. Více než půl milionu hlasů je nakloněno k ANO a je těžké říct z dřívějších příspěvků a vtípků, zda Musk žertuje, nebo ne.

Elon Musk like games

Váš tým 

Zdroj https://insideevs.com/

Pavel Pikola

Jsem kreativní člověk, co se nebojí experimentovat. Rád stříhám videa, upravuji fotky a moderuji zajímavé události.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *