Vylepšení mobilní aplikace Tesla?

Elon Musk zvažuje vylepšení mobilní aplikace Tesla, která by obsahovala mnohem více dat o voze a především by se zde objevily i nové funkce, které by majitelům usnadnili ovládání vozu přes telefon. Jak k tomu Musk dospěl?


Před nedávnem se ve vozech Tesla objevily nové možnosti zábavy. Pomocí aktualizace zde mohli majitelé Tesly najít Netfli, YouTube,… Tyto aplikace mají však pár nevýhod.

Když majitel Tesly seděl na zadních sedačkách svého Modelu X, tak zjistil, že se nedá přepnout film či video bez toho, aby se musel natahovat dopředu k displeji. To se mu nelíbilo a rozhodl se návrh na vylepšení napsat Muskovi na Twitter. Ten mu na to odpověděl: Jistě.

https://publish.twitter.com/?query=https%3A%2F%2Ftwitter.com%2Felonmusk%2Fstatus%2F1215521071970959362&widget=Tweet

Z toho podle odpovědi Muska vyplývá, že se v brzké době dočkáme aktualizace mobilní aplikace, která bude umět ovládat všechny média v autě, tak aby měl řidič po celém autě naprosté pohodlí.

Tato aktualizace bude přínosná například, když je auto v režimu Camp. To znamená, když majitel bude ležet na na rozložených zadních sedačkách, na kterých bude matrace. Díky této aktualizaci si bude moct pustit jakýkoliv film aniž by musel vstát. Aktualizace by mohla být přínosná i v budoucnu, kdy budou vozy Tesla jezdit jako robotaxi. Bylo by umožněno zákazníkům robotaxi si plně přízpůsobit celé médium – ať už Spotify, YouTube, Netflix a další.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *