Vozy Tesla budou hrát jazzovou hudbu!

Vozy Tesla již brzy budou umět hrát jazz nebo polynéskou hudbu prostřednictvím externích reproduktorů.


Novou funkci vozů Tesla představil generální ředitel Elon Musk prostřednictvím sociální sítě Twitter. Fanoušci si v posledních dnech mohli zaznamenat podporů hadů a jazzu. Musk hovořil o tom, že vozy Tesla budou hrát v přírodě, kde obvykle bývají zvířata a v místech, kde je více lidí.

Externí reproduktory se u vozů Tesla poprvé objevily v roce 2019, kdy NHTSA vyžadovala, aby elektrická auta vydávaly šum či jakýkoliv jiný zvuk. Každé vozidlo Tesla, které bylo vyrobeno po1září 2019 mělo v sobě integrované venkovní reproduktory.

Tesla musela do svých vozů přidat venkovní reproduktory, aby mohly vozy Tesla vydávat, alespoň šum. Ale Musk je již delší dobu známí svými kuriózními nápady, takže vymyslel, že vozy Tesla nebudou vydávat pouze šum, ale budou hrát i hudbu.

Generální ředitel Elon Musk nejprve na Twitter sdílel emoji hada a jazzu. Později zveřejnil video padajícího krytu SpaceX, které obohatil o písničku Flex Seal.

Jaký důvod implementace jazzové hudby do vozů Tesla měl Musk není známy, ale může se jednat o zvuk, který budou vozy Tesla vydávat do 19MPH,aby splnily veškeré podmínky od NHTSA. Tato informace, ale není oficiální a my doufáme, že se brzy Musk k přidání jazzové hudby vyjádří.

Musk, ale neřekl, kdy bude nová hudba do vozů Tesla přidána a zda to bude nějaká existující hudba nebo zda si jí sám vytvoří. Je však zcela možné, že si Musk mohl vyvinout vlastní jazzovou hudbu pro novou funkci automobilky, zejména s ohledem na to, že na začátku roku 2020 vydal svůj první hit „Don’t Doubtur Vibe”.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

 

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *