Ve vozech Tesla si již brzy budete moci zahrát i Minecraft

V novém tweetu hovoří Elon Musk o možném vývoji nových her pro vozy Tesla. Ve vozech Tesla by se mohla objevit legendární hra Minecraft a další.


Za poslední dva roky se automobilka Tesla věnuje hrám a zábavě ve vozech Tesla. Ve vozech Tesla si můžete zpříjemnit nabíjení například umělým krbem, který do auta i fouká teplý vzduch nebo si zahrát některé hry. Právě hry jsou věc, kterou chce Tesla ještě zlepšit. Ve vozech Tesla zatím nenajdeme známe hry, například Minecraft, který každý z nás hrál.

Tesla nejprve do svých vozů pomocí aktualizace přidala hry jako jsou Asteroid a Pole Position, ale Elon Musk řekl, že tyto hry jsou pouze začátkem herního systému, který Tesla plánuje.

V květnu loňského roku Elon Musk uvedl, že Tesla pracuje na přenosu her od vývojářů Unity a Unreal. V roce 2019 přidala Tesla do svých vozidel pomocí aktualizace nové hry.

Nyní to vypadá, že Elon Musk chce přidat další hry do Tesla Arcade. Tentokrát s rozšířenou realitou a   online. Mezi hry, které Tesla plánuje i Minecraft.

Vypadá to, že Musk chce, aby vývojáři Tesly našli cestu, jak spustit online hry přímo na počítači ve vozech Tesla. Někteří fanoušci říkali, že k Minecraftu, který Tesla chce přidat do vozidel Tesla by měla přidat i Pokemon Go.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *