Ve vozech Tesla si budete moci přehrát videa ze Sentry Modu či se podívat na stav 12V baterie

Generální ředitel Tesly Elon Musk odpověděl na četné dotazy majitelů Tesly na Twitteru, majitelé mu často pokládali otázky ohledně 12V baterie a funkci Sentry Mode.


Na Twitteru se majitelé Tesly ptali především na zobrazení stavu 12V baterie. Majitelé Tesly žádali Muska zda by nešlo v softwaru Tesly zobrazit i stav 12V baterie, která se jednou jako všechny baterie vybije.

Elon Musk na tuto žádost ihned reagoval a odpověděl, že funkce zobrazení stavu baterie v softwaru Tesla bude dostupná v budoucí aktualizaci.

Zajímavé ovšem je, že 12V baterie ve vozech Tesla plní mnoho povinností. Je zodpovědná za napájení všech světel vozidla, netrakčních motorů, oken a stěračů, bezpečnostního systému, airbagů, brzd, kamer Autopilota, senzorů, …

Kromě dotazu ohledně 12V baterie se majitelé vozů Tesla zeptali Muska i na přehrávání videí ze Sentry Modu přímo v Tesle. Musk na to odpověděl, že o této funkci již diskutuje se svým týmem.

Možnost prohlížení videí ze Sentry Modu přímo v Tesle by mohla být prospěšná pro majitele Tesel, kteří se účastní nehody. Videa ze Sentry Modu si zatím můžete pomocí USB či externího disku přehrát v počítači, další možnost je přehrání v mobilním zařízení pomocí adapteru na Apple Lightning, Micro USB, USB C.

Pokud by Tesla umožnila přehrávání videí ze Sentry Modu, tak by to bylo mnohem pohodlnější nejenom pro majitelé, ale i pro příslušné orgány, které by vyšetřovali právě krádež či nehodou, které by, jste byli součástí.

Snad se brzy obou funkci dočkáme v budoucích aktualizacích.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *