Ve vozech Tesla již brzy naleznete i Apple a Amazon Music

Americká automobilka Tesla v současné době pracuje na implementaci Apple Music a Amazon Music do svých vozů. Tyto dvě platformy ve vozech Tesla vytvoří zcela nová dvě hudební media stejně jako v současné době Spotify.


Zatímco většina ostatních výrobců automobilů přechází na zrcadlení telefonů s Android Auto a Apple CarPlay, aby zvládli přehrávání médií uvnitř svých automobilů, Tesla trvá na integraci hudebních služeb do vlastního uživatelského rozhraní. Automobilka po celá léta integrovala do svých vozidel různé služby na streamování hudby.

Pokud si v současné době budete chtít pustit jakoukoliv hudbu, tak máte několik možností. Ta první nejlehčí je, že si hudbu vyberete na Spotify, které Tesla před časem integrovala do svého systému. Ta druhá je přehrání hudby přímo z vašeho telefonu, který s vozem propojíte přes Bluetooth. Ta třetí a poslední je poslouchání klasického rádia, které vozy Tesla stále mají.

Nyní známy hacker Green odhalil zmínku o Amazon Music, Audible, které také vlastní Amazon, a Apple Music. Zmínku hacker našel v nedávné aktualizaci, kterou Tesla vypustila. Integrace těchto služeb řidičům a posádce umožní opravdu široký výběr hudby z celého světa.

Tento případ ukazuje, že Tesla si ve většině případů hledá vlastní cestu. Místo integrace Apple CarPlay nebo Android Auto implementuje Tesla do svých vozů všechny streamovací služby. Kromě hudby si ve vozech Tesla můžete pustit i váš oblíbený film. Automobilka před nedávnem implementovala do svých vozů i Netflix nebo YouTube. Obě tyto služby můžete využívat například na dobíjecích stanicích nebo v případě, pokud je vaše vozidlo zaparkované.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Jeden myslel na “Ve vozech Tesla již brzy naleznete i Apple a Amazon Music

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *