V Giga Texas byla spatřena nádrž s nápisem the Boring Company

Během nedávného pozorování výstavby Giga Texas spatřil jeden z nadšenců Tesly podivné zařízení, které bylo označeno logem The Boring Company. Tato společnost se specializuje výstavbou tunelů a celých tunelových komplexů. Jedná se také o další společnost, za kterou stojí vizionář Elon Musk.


Před nedávnem jsme vás informovali o tom, že Tesla již dovezla do Giga Texas řadu strojů, které již začíná umisťovat na svá místa. Mezi těmito stroji spatřil nadšenec Tesly i záhadné zařízení, které na sobě mělo logo The Boring Company. Na první pohled se zařízení jeví jako nádrž na vodu či na benzín. Ovšem tomuto využití neodpovídá logo The Boring Company, které na nádrži najdete.

Je možné, že v Giga Texas bude také sídlit i The Boring Company. Před lety se tomu, tak stalo i v továrně Fremont. Možnost změna sídla společnosti The Boring Company by dávala smysl. V Kalifornii jsou nyní vysoké daně, což se nelíbí řadě podnikatelů. Proto Musk i v jednu chvíli uvažoval o změně sídla právě do Texasu. Sám zde i bydlí. Také je možné, že Giga Texas bude mít pod sebou i tunelový komplex, který má za úkol společnost The Boring Company vybudovat.

Tunelový komplex okolo Giga Texas  by pro Tesla udával veliký smysl. Sám Musk v minulosti uvažoval o výstavbě tunelového komplexu, aby s továrnou Fremont propojil okolní dodavatele. Automobilka by díky tunelovému komplexu nemusela na díly čekat a vše by navíc bylo přepraveno bezpečně a rychle. Výstavba tunelového komplexu v Giga Texas by pro Teslu měla výhodu zejména při přepravě baterií z nedaleké továrny.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *