V Číně je možné opravdu vše, dokonce i srážka Modelu S a Modelu X

Vozy Tesla zaujímají pouze malou část z celkového počtu vozů na Zemi. I přesto se, ale může stát, že do sebe nabourají dvě Tesly, konktrétně do sebe nabourali Model X a Model S. Celá nehoda se stala na parkovišti v Číně, kde má Tesla svojí Giga Šanghaj. Nehoda byla i natočena na mobilní telefon a dále publikována na sociální síť TikTok.


A jak se celá situace stala?

Řidička Modelu S nastoupial do svého vozu a vyjela směrem k výjezdu z parkoviště, kde zastavial, aby dala přednost chodcům. V tu chvíli nastoupila řidička Modelu X do svého vozu a rozjíždí se také směrem k výjezdu z parkoviště, ale nevšimne si, že zde stojí Model S a tak do něj nabourá, spíše ho popostrčí ven z parkoviště.

Je možné předpokládat, že řidička Modelu X se nepohodla s řidičkou Modelu S, jak je vidět ve videu a tak plná vzteku chtěla rychle jet za ní, ale ona dal přednost chodcům a řidička Modelu X zmáčkla plyn, takže je jasné, co se stalo. Jelikož je Model X větší než Model S, tak řidička v Modelu X popostrčila řidičku i s Modelem S pryč z uličky, tedy z výjezdu z parkoviště. Na jiném videu je vidět, jak se obě řidičku „perou“ a nadávají si.

 

Váš tým 

Zdroj  www.insideevs.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *