V Belgii jsou tisíce Modelů 3. Čekají na majitelé

Nové video od jednoho z nadšenců Tesly ukazuje, že automobilka má v přístavu Zeebrugge nachystáno desítky Modelů 3. Přístav, kde Tesla své vozy uchovává se nachází v Belgii, takže je jasné, že jsou Modely 3 určené pro evropský trh.


Vypadá to, že se jedná o Modely 3 z Číny, jelikož Giga Šanghaj informoval o tom, že vyvezla 11 527 Modelů 3. Tyto vozy byly naloženy na loď, která plula právě do přístavu Zeebrugge v Belgii. O Model 3 je v Evropě stále veliký zájem, i přestože Tesla za pár měsíců začne vyrábět a dodávat Model Y vyrobený v Giga Berlín.

Model 3 je stále hitem

Model 3 je kompaktní elektromobil, jehož cenovka se pohybuje mezi 1 až 2 miliony korun, což ve srovnání s Modelem S či X není tolik. Ovšem již brzy začne Tesla v Evropě dodávat Model Y, který bude mít kvalitnější zpracování než Model Y vyráběný v Giga Šanghaj či továrně Fremont. Právě Model Y z Giga Berlín bude dle slov nadšenců a Muska nejkvalitnějším vozidlem, které má americká automobilka Tesla ve své nabídce.

Tesla je v současné době v posledním měsíci druhého čtvrtletí roku 2021. Právě proto Tesla nyní usiluje o dodání, co nejvíce vozů, aby dosáhla 1 milionu dodaných vozů do konce letošního roku. V první čtvrtletí Tesla dodala 184 800 vozidel a vyrobila přes 180 000 vozidel, a to je bez jakéhokoliv Modelu S a Modelu X.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *