The Boring Company již dokončuje tunel v Las Vegas

Společnost The Boring Company v posledních týdnech pracuje na dokončení tunelového komplexu v Las Vegas. Nyní již pokládá finální povrch před jednotlivými nástupišti do tunelu. Je pouze otázkou týdnů, kdy začnou vozy Tesla tento tunelový komplex testovat.


Tunelové společnosti The Boring Company již chybí dodělat detaily v jednotlivých nástupištích. Jednou z největších prací je možná položení eskalátorů nebo natření některých obvodových zdí. Až budou tyto práce dokončené, tak americká automobilka Tesla začne společně se svými vozy tunelový komplex testovat. V budoucnu by v tunelu měli jezdit právě vozy Tesla a možná i elektrický autobus od této automobilky.

Až společnost The Boring Company uvede do provozu, tak se bude jednat vůbec o první tunelový komplex, který tato společnost vybudovala a uvedla do provozu. Právě podzemní doprava je nejspíše budoucnost stejně jako elektromobily od americké automobilky Tesla. Tyto dvě společnosti toho mají hodně společného, jelikož obě mají v čele vizionáře Elona Muska.

Zdroj: u/TOSHIK_13/Reddit

Tunelový komplex zajistí obyvatelům rychlý přesun po celém městě. Kromě toho budou jezdit v elektromobilech od Tesly, které budou v tunelech dosahovat skoro své maximální rychlosti. V budoucnu bychom se měli dočkat i elektrického autobusu, který Tesla již nejspíše tajně vyvíjí. Tento autobus by měl pojmout více lidí, což by snížilo náklady na dopravu.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *