Tesla v Ontariu vybudovala záhadnou věž, která má speciální využití

Tesla nainstalovala novou tajemnou věž hned vedle Superchargeru v kanadském Ontariu. Nová věž přinesla na internetu mnoho spekulací k čemu vlastně slouží.


Na internetu se objevila fotografie věže, která je umístěna hned vedle Superchargeru v kanadském Ontariu. Pod fotografiemi věže se objevili spekulace  o tom, že by věž mohla sloužit na přijímání signálu, který vysílají družice Starlink nebo zda by mohla sloužit k zvýšení výkonů Superchargerů na tzv. Megachargery.

Brad Carter na Twitteru, kde se fotografie věže objevila poznamenal, že v úterý se na Superchargeru pohybovali pracovníci, kteří zvedali tuto věž pomocí jeřábu. Pod příspěvek dále Tesla London poznamenal, že se na Superchargeru objevili nové elektrické rozvody a nové transformátorové skříně. Všechny nové elektrické rozvody směřovali směrem k věži.

Generální ředitel Elon Musk jednou řekl, že na Superchargerech bude WI-FI, která bude využívat družice Starlink. Dále řekl, že tato služba bude nejprve spuštěna v Kanadě. Věž může dále sloužit jako Megacharger pro Tesla Semi, která má v Kanadě vysoký počet předobjednávek.

Podle dostupných informací se jedná o novou high-tech, která přijímá skoro vše.

Zdroj: Electrek.co

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *