Teslu si již brzy koupíte za Dogecoiny

Generální ředitel Elon Musk na Twitteru sdílel sérii příspěvků a odpověděl na řadu dotazů, čímž na Twitteru rozpoutal divokou diskuzi. Svých fanoušků se zeptal zda by chtěli, aby americká automobilka Tesla začala přijímat i kryptoměnu Dogecoin. Tato měna je v posledních týdnech na vzestupy, kvůli Elonu Muskovi. Ten jí dost propaguje právě na Twitteru.


Před nedávnem začala americká automobilka Tesla přijímat kryptoměnu Bitcoin. Po přijímaní kryptoměn zákazníci automobilky dlouho toužili, jelikož mezi zákazníky patří právě řada držitelů této měny. V České republice se již jedna Tesla za Bitcoin prodala. Nyní se Musk rozhodl, že bude Tesla přijímat i Dogecoin a na tento vskutku bláznivý nápad se Musk zeptal svých fanoušků. Společně s nimi rozpoutal na svém Twitteru nekonečnou diskuzi.

Musk na svém Twitteru vytvořil anketu, ve které se svých fanoušků zeptal: „Chcete, aby Tesla začala přijímat Dogecoin?“. V anketě hlasovalo více než 53 milionů lidí z celého světa. Mezi podporovateli nápadu jednoho z nejbohatších lidí na světě se našli i odpůrci, ale těch bylo minimum.

Dogecoin je digitální měna, která byla dosud neznámá. Ale před pár týdny tuto měnu objevil generální ředitel americké automobilky Elon Musk, který jí sdílel všude, kde chodil. Díky tweetům, které Musk sdílel hodnota této měny raketově vzrostla. Nyní se cena za tuto kryptoměnu pohybuje okolo 0,50 dolarů.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *