Tesla zvyšuje výrobní kapacitu Modelu Y!

Společnost Tesla během odstávky provádí několik vylepšení v továrně Fremont, aby zvýšila výrobní kapacitu pro model Y a další vozidla.


Vzhledem k aktuální situaci Tesla zavřela závod ve Freamontu, aby provedla upgrade. Továrna je v provozu téměř deset let od doby, kdy ji Tesla koupila od Toyoty, a kvůli upgradu byla vypnuta pouze při několika příležitostech. Podle všeho Tesla chystá vylepšit svou stávající linku body-in-white. To povede k zvýšení kapacity výrobní linky.

Tesla během posledních několika týdnů požádala o několik povolení, aby mohla znovu zahájit provoz své lakovny na jihu. Společnost Tesla rovněž podala několik žádostí o generální montážní linku, kterou označila jako „GA4.5“. Linka GA4 je slavná montážní linka uvnitř„ stanu “těsně před továrnou.Zdroje uvedly, že Tesla plánuje udělat něco podobného pro model Y aby zvýšily výrobní kapacitu.

Společnost Tesla oficiálně zahájila výrobu modelu Y v lednu, ale neznáme výrobní kapacitu pro nové elektrické SUV, přestože automobilka minulý týden uvolnila výrobní čísla Q1, protože nerozložila výrobu modelu 3 a modelu Y.

 

Váš tým 

Zdroj www.Electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *