Tesla zrychluje své tempo výstavby Giga Texas. Nabírá i nové inženýry

Tesla nyní zvyšuje tempo výstavby Giga Texas. Celé staveniště pokryla ohromnými reflektory. Tyto reflektory zaručují, že dělníci mohou pracovat 24/7, což Tesla nyní požaduje. Tesla nyní již hledá některé zaměstnance pro svojí Gigafactory, jelikož čas se krátí a výroba Cybertrucku již nelze prodloužit. Pokud Cybertruck má být úspěšný, tak si Tesla nemůže dovolit zpoždění, jelikož tím by některé potencionální zákazníky mohla odradit od koupě.


Automobilka nyní na výstavbě Giga Texas pracuje dvakrát rychleji, jelikož nasadila i noční směny, čemuž odpovídají reflektory, které byly zachyceny na videozáznamu od jednoho z fanoušků Tesly. Kromě toho Tesla nyní hledá nového zkušené HR manažera. Tesla, ale nehledá pouze obyčejného HR manažera, hledá pouze výjimečné talenty.

Americká automobilka pro svojí Giga Texas hledá i inženýry, kteří se budou starat o výrobu elektrického pickupu Cybertruck. Tesla hledá zejména Quality Engineer, Controls Engineer a Manufacturing Equipment Engineer.

Budounost automobilky Tesla

Pokud se Tesle podaří zprovoznit Giga Texas dříve než se plánovalo, tak by mohla zahájit zkušební výrobu Cybertrucku a doladit nedostatky, na které během výstavby zapomněla. Po dobu tohoto zkušebního provozu by každý vůz musel projít složitou kontrolou kvality. Na základě nedávného vývoje v Giga Texasu se zdá, že Tesla udržuje svůj plán výroby Cybertrucku a Modelu Y v Austinu. Pokud bude úspěšná, mohla by Giga Texas hrát roli v číslech Q3 a Q4 Tesly v roce 2021, zejména v jejím produkčním cíli pro příští rok. Pro rok 2020 stanovila Tesla vedení 500 000 vozidel, o kterých se výrobce elektromobilů zdá být relativně přesvědčen, že má šanci se s nimi setkat.

Společnost Tesla dosud formálně nestanovila cíl výroby a dodávek pro rok 2021, ale určitě překročí svých 500 000 pokynů pro rok 2020. Nedávno došlo k úniku cílů společnosti Giga Šanghaj pro rok 2021 a odhalila, že Tesla chce příští rok v této Gigafactory vyrobit  550 000 vozů. Výroba Giga Texas by mohla Tesle pomoci dosáhnout výroby jednoho miliónu vozidel ročně, což je její veliký cíl.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *