Tesla zrušila bezplatné nabíjení pro Model S a X

Automobilka Tesla odstranila bezplatné nabíjení u Modelu S a u Modelu X, když zlevnila tyto Modely o 5000 dolarů.


Tesla včera zveřejnila informaci o tom, že všechny Modely, kromě Model Y zlevňuje. U Modelu 3 snížila cenu o 2000 dolarů a u Modelů S a X o 5000 dolarů.

U Modelu 3 není v online konfigurátoru žádná známka o tom, že by Tesla odstranila nějaký bonus či funkci. Ovšem Model S a Model X měl do teď nabíjení na Superchargerech zdarma. Tato výhoda přilákala Tesle mnoho zákazníků, kteří si místo Modelu 3 koupili Model S či Model X.

Generální ředitel Tesly Elon Musk již před nedávnem řekl, že bezplatné nabíjení nebude u Modelu S a u Modelu X dlouho, jelikož to pro Teslu nemá výhodu.

„Je nám opravdu líto, ale bezplatné nabíjení není pro Teslu dlouho udržitelné. Zákazníci již kupují Model S a X i bez toho, aby potřebovali nabíjení zdarma. Budeme to muset brzy ukončit.“

V roce 2018 Tesla opět přidala bezplatné nabíjení na Superchargerech pro Model 3, aby na něj nalákala zájemce a zvýšil, tak jeho prodej.

V poslední době byla pouze jediná možnost, jak získat bezplatné nabíjení pro vozy Tesla. Aby jste získali bezplatné nabíjení, tak jste si museli koupit Model S či X, který byl zakoupen v dobu, kdy Tesla bezplatné nabíjení nabízela.

Poté, co úterý v noci snížila ceny, tak byla z online konfigurátoru odstraněna zmínka o bezplatném nabíjení na Superchargerech.

Zdroj: Tesla.com

Pokud by jste si v momentální době chtěli koupit Teslu, tak můžete využít náš refferal kód, s kterým dostanete zdarma 1000 km, které můžete dobít na Superchargerech. Náš refferal kód najdete na stránce „ O nás“.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *