Tesla znovu prodává červené šortky S3XY. Proč?

Krátké šortky od americké automobilky Tesla jsou nyní opět k dispozici. Tentokrát je Tesla uvedla do prodeje na své webu v Číně. Cena těchto legendárních šortek je RMB420. Proč Tesla obnovila znovu svoje červené šortky?


Když minule začala Tesla prodávat červené šortky s nápisem „S3XY“, tak se hnedka vyprodaly. Generální ředitel Elon Musk tenkrát tyto šortky vydal z důvodu toho, že akcie americké automobilky Tesla neuvěřitelně rostou i přes pandemii. Tyto šortky vznikly v minulosti jako jeden vtípek Elona Muska, ale nakonec se je Tesla rozhodla prodávat stejně jako Tesla Tequilu.

Nyní se automobilka rozhodla tyto červené šortky prodávat na svém e-shopu v Číně, kde zároveň najdete i řadu příslušenství pro vozy Tesla. Stejně jako tomu bylo i v USA, tak i tady má Tesla pouze omezený počet červených šortek. Právě tyto červené šortky jsou jedním z produktů ,které jsou vydaný k dané příležitosti a potom již nikdy nemusí být obnoveny.

Proč se zase začaly prodávat?

Někteří nadšenci Tesly v Číně se domnívají, že za obnovení prodeje těchto červených šortek může Musk. Právě Musk se před pár dny stal nejbohatším člověkem na světě a překonal zakladatele internetového obchodu Amazon Jeffa Bezose. Musk znovu předvedl, čeho všeho je schopen, pokud si stanoví cíl. Navíc akcie americké automobilka Tesla stále letí vzhůru, přičemž Musk vlastní veliký podíl, takže i jeho majetek vstoupá.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

2 komentáře: „Tesla znovu prodává červené šortky S3XY. Proč?

  • 10. 1. 2021 (21:41)
    Trvalý odkaz

    pokud si stanoví cíl… :))) dobrý vtip, celá teslí akciová rally je politicky podložená, Musk by sám o sobě zvládnul leda prd

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *