Tesla znovu nabízí možnost zakoupení „Enhanced Autopilot“

Tesla znovu zavedla možnost „Enhanced Autopilot“, která nabízí stávajícím majitelům vozů Tesla levnější alternativu „Full Self-Driving“.


Během posledních několika let společnost Tesla tolikrát změnila možnosti a ceny autopilotu, že se v tom většina majitelů vozů Tesla ztratila. Tesla nyní nabízí znovu dokoupení Autopilota. Pro majitel jsou tyto baličky v současné době velmi výhodné, jelikož Tesla bude v budoucnu pouze zdražovat. Musk totiž na svém Twitteru řekl, že FSD má hodnotu více, jak 100 000 dolarů.

Americká automobilka Tesla začala prodávat svůj balíček „Full Self-Driving“. Za 5000 dolarů, ale v létě tento balíček zdražila na 8000 dolarů, což je i jeho současná cena.

Nyní společnost Tesla znovu zavedla možnost balíčku Enhanced Autopilot za 4 000 $, který majitelům odemkne některé funkce z balíčku „Full Self-Driving“.

Zdroj. Aplikace automobilky Tesla

Jedná se o stejný balíček Enhanced Autopilot, který Tesla dříve nabízel, a zahrnuje všechny funkce, které nevyžadují nejnovější palubní počítač s automatickým řízením automobilky.

Majitelé, kteří se rozhodnou koupit dražší balíček „Full Self-Driving“, získají také upgrade počítače, který si lze rezervovat prostřednictvím aplikace Tesla.

Koupení těchto balíčků je velmi výhodné, jelikož Musk řekl, že ke konci roku přijde Tesla s plně autonomními vozy. Tyto vozy dle zpráv Musk již sám testujeme. Na Twitter dokonce Musk napsal, že vodilo Tesla je nyní schopna jet z Muskova baráku až do jeho práce bez jakéhokoliv zásahu řidiče.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *