Tesla zmenšila přední kufr u modelu 3. Má to svůj důvod…

Tesla aktualizovala přední kufr Modelu 3 tím, že ho nepatrně zmenšila. Zatím není jasné proč, ale ve skutečnosti by to mohla být dobrá zpráva.


Po celé tři roky, co je Model 3 na trhu si prošel několika aktualizacemi. Nyní se Tesla rozhodla upravit přední kufr Modelu 3, kterému dala vskutku odlišný design. Dle fotografií vypadá přední kufr po aktualizaci nepatrně menší oproti předchozí verzi.

Je zajímavé, že Tesla aktualizaci předního kufru neohlásila oficiálně, ale změnu předního kufru jsme se dozvěděli od nových majitelů, kteří si nový Model 3 koupili.

Jeden z nových majitelů Nelson se na sociálních sítí podělil o fotografii předního kufru. Nelson objednal svůj Model 3 začátkem tohoto měsíce a minulý týden si Model 3 přebíral. Dle výrobních štítků na Modelu 3 by Nelsonův vůz vyroben minulý měsíc.

Zdroj: Electrek.co
Zdroj: Electrek.co

Mnoho majitelů Tesly spekuluje na sociálních médiích, že změna je v přípravě na přidání tepelného čerpadla do Modelu 3, což by zabralo více prostoru před autem a mohlo by vysvětlit menší přední kufr.

Tepelné čerpadla najdeme nyní i u Modelu 3, který sdílí téměř 75% dílů s Modelem 3. Využití tepelného čerpadla ve vozech Tesla má veliký smysl, jelikož jim vylepšení chlazení v kabině, takže se rapidně zvýší komfort posádky.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *