Tesla zlepší zrychlení všem Modelům S Raven

Raven Model S Performance zrychlí z 0 na 100 km/h za pouhých 2,3 sekundy, zatímco Raven Model X po vylepšení zrychlí z 0 na 100 km/h za 2,6 sekundy.


Zdá se, že Raven Model S Performance je nastaven tak, aby dostal stejnou aktualizace zrychlení, kterou Tesla dala nově nakonfigurovaným Modelům S. Nedávný příspěvek od fanouška Tesly a známého technologického nadšence Marques Brownlee odhalil, že aktualizace zrychlení není vše, co vlastníci Modelu S dostanou. Vlastníci Modelu S dostanou i nový režim „Cheetah Stance“, který také dostanou pomocí aktualizace.

Aktualizace modu „Cheetah Stance“ je bezplatná aktualizace od Tesly. Tato aktualizace podle Brookse Weisblata přidá Modelu S přibližně 46 koňů, což na bezplatnou aktualizace je super, která automobilka toto nabízí.

Vyjádření Tesla:

Díky aktualizaci softwaru Air S-Air jsme schopni pomocí bezplatné aktualizace vylepšit zrychlení Modelu S z O na 100 km/h za pouhé 2,3 sekundy. Nový režim „Cheetah Stance“, pracuje při zrychlení s tlumiči, čímž jsme schopni dosáhnout lepší trakce a následně rychlejšího zrychlení.

Pokud chcete novou aktualizace nainstalovat mezi prvníma, tak svoje auto připojte k WI-FI nebo k mobilnímu hotspotu. O aktualizaci nikde nežádejte, po připojení na WI-FI/hotspot se Vám aktualizace nainstaluje sama, teda až to potvrdíte.

Díky této nové aktualizaci je Raven Model S schopný poskytnou ještě mnohem větší výkon než dříve, čímž by mohl vzniknout zajímavý souboj na čtvrt míle pro Porsche Taycan Turbo S.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *