Tesla zavádí nové solární panely s možností skladování energie v bateriích

Společnost Tesla Energy  zavedla nový online objednávkový systém pro solární panely. Tentokrát by si zákazníci, kteří si objednají rozsáhlý solární systém, mohli také objednávat zařízení na ukládání energie do baterií.


V posledních několika letech Tesla nainstalovala velké množství solárních zařízení. To společnosti umožnilo získat cenné zkušenosti, což také umožnilo společnosti Tesla vytvořit objednávkový systém, který kupujícímu usnadní nákup co nejvíce. Vize společnosti Tesla v oblasti udržitelné energie však nekončí solárními panely. Již od zahájení prosadila Tesla myšlenku spolupráce solárních panelů a systémů skladování energie, aby zákazníkům poskytla skutečnou energetickou nezávislost.

Nabídka je zatím k dispozici pouze pro zákazníky se sídlem v Kalifornii. Ale ve skutečnosti to je jen otázkou času, než Tesla rozšíří nabídku do dalších částí Spojených států, stejně jako do jiných zemí. Instalace střechy Solarglass společnosti Tesla byla k dispozici pouze po určitou dobu v Kalifornii, ale společnost od té doby oznámila záměr zavést tyto dlaždice pro Evropu a Čínu.

Zdroj: Teslarati.com

Přesto, že společnost Tesla nyní dosahuje pokroku ve výrobě vozidel a model Y skutečně dodávají daleko dříve než očekávali, mají nyní solární a akumulátorové produkty společnosti solidní šanci zářit. To pro Teslu představuje spoustu příležitostí vzhledem k tomu, že investor Ron Baron poznamenal, že pokud bude fungovat na plný výkon tak by sama o sobě mohla mít hodnotu 500 miliard dolarů.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *