Tesla zařadila do Referral programu i nový Model Y

Tesla již přidala možnost využití Referral Programu i pro Model Y. Automobilka nejspíše, tak rychle přidala Refferal Program i pro Modle Y, aby se dostala z pandemie.


Zákazníci dosud mohli využít Referral Program pro Modely S, X a 3. Tesla přidala Model 3 do Referral Program přibližně po roce od té doby, co ho začala prodávat. U Modelu Y tomu, tak nebylo. Tesla Model Y přidala do svého Referral programu již po pár měsících od začátku prodeje. Je důležité podotknout, že Tesla přidala do Referral Programu všechny verze Modelu Y a ne jako tomu bylo u Modelu 3. Tesla totiž přidala ze začátku do Referral Programu pouze verzi Performance, tedy nejsilnější verzi Modelu 3.

Na co můžete Referral Program využít?

Referal kód od Tesly slouží k tomu, aby mohl současný majitel poskytnou novému majitele Tesly nabíjení zdarma. Jde o tom, že pokud nový zákazník zadá při objednávce Referral kód některého z majitelé Tesly, tak nový zákazník automaticky dostane nabíjení 1500 kilometrů zdarma, ale pouze na Supercharerech. Současnému majitele, který poskytne někomu Referral kód se přičtou „body“ a potom může například dostat novou Teslu zdarma. Může například soutěžit o nový Model Y nebo o Roadster. U Modelu Y probíhá slosování každý měsíc, u Roadsteru každý třetí měsíc.  Je důležité upozornit, že nabíjení 1500 kilometrů zdarma platí pouze po dobu tří roku nebo do vyčerpání.

Pokud jsme vám pomohli při výběru nové Tesly, tak objednejte svou novou Teslu přes náš link, přes který budete přesměrováni na Tesla konfigurátor a dostanete jako bonus 1500km nabíjeni na Superchargeru Tesla Zdarma.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *