Tesla zahajuje nový „energetický plán“ nabízející nízké ceny elektřiny.

Společnost Tesla zahájila svůj nový „Tesla Energy Plan“ s cílem nabídnout zákazníkům ve Velké Británii nové tarify s nízkým nabíjením vytvořením virtuální elektrárny se solární energií a Powerwall. Začátkem tohoto roku informovali o tom, že Tesla podnikla první krok k tomu, aby se stala poskytovatelem energie ve Velké Británii. 


Společnost se zaměřila na využití své platformy „Autobidder“ k využití výhod distribuovaných energetických aktiv k poskytování nových služeb. V červnu byla Tesla schválena jako elektrická utilita ve Velké Británii. Nyní ve spolupráci se společností Octopus Energy oficiálně zahajují „Tesla Energy Plan“. Společnost popisuje plán na svých webových stránkách:

Energetický plán Tesla, je energetický tarif speciálně navržený pro domácnosti s nainstalovanou solární energií a Powerwallem, který nabízí 100% čistou elektřinu a úspory až 75% ve srovnání s tarify Big 6, založené na spotřebě elektřiny 8 000 kWh / rok. Účty za elektřinu se budou lišit v závislosti na využití.

 

Myšlenka je podobná tomu, co Tesla udělala s jinými elektrickými zařízeními po celém světě, jako ve Vermontu se společností Green Mountain Power, tím, že zabalila výhody skladování energie do balíčku s elektrickým zařízením. S dostatkem Powerwallů v síti vytváří virtuální elektrárnu (VPP), která poskytuje služby do sítě a snižuje náklady pro zákazníky. Tesla píše:

„Plán spravuje autorizovaný maloobchodní partner společnosti Tesla, Octopus Energy. Připojením k energetickému plánu Tesla se stanete součástí britské virtuální elektrárny Tesla. Váš Powerwall bude spravován společností Tesla a připojen k rostoucí síti domácností po celé Velké Británii. Tento plán je navržen tak, aby pomohl podporovat energetické potřeby a stabilitu elektrické sítě – a zároveň vám poskytoval trvalé úspory prostřednictvím nejkonkurenceschopnějších sazeb na trhu. “

S novým energetickým plánem Tesla ve Velké Británii se liší to, že se přímo zaměřuje na majitele vozidel Tesla, nejen na lidi, kteří by chtěli nebo již mají Powerwall a solární systém.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.com

Klára Maslíková

Jsem holka, která studuje letectví, miluje elektromobily a trochu čerstvé kávy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *