Tesla začala prodávat své doplňky na Taobao

Tesla otevřela oficiální obchod na Taobao.com. Taobao je čínský online obchod, který vlastní společnost Alibaba.


Taobao je prakticky stejný jako Amazon.com. Produkty na něm jsou k dispozici od různých dodavatelů. Společnost Tesla se rozhodla jít právě touto cestou a nabídnou, tak svým zákazníků, příslušenství pro vozy Tesla právě přes Taobao.

Na internetovém obchodu Taobao najdete stejné produkty jako na oficiální internetovém obchodě Tesly shop.tesla.com. Na internetovém obchodě Taobao můžete najít například nabíječky k telefonům, přívěšky na klíče s logem Tesla, koberečky do vozů Tesla, oblečení Tesla a další doplňky. Taobao prodává Tesla zatím doplňky pro Model 3, Model S a Model X

Oficiální internetový obchod Tesly, který provozuje z USA má jednu nevýhodu, produkty nesmí přepravovat mimo USA a Kanadu, což je pro majitele Tesel z jiných zemí velký problém. Majitele Tesel z jiných zemí můžou využít například Amazon.com, kde najdou spousty kvalitních doplňků pro jejich vozy.

Tesla vyhověla čínským zákazníkům a spustila pro mě tedy prodej svých doplňků právě přes Taobao, kde si kromě doplňků mohou objednat i zkušební jízdu ve vozech Tesla.

Snad se prodeje oficiálních doplňků Tesla dočkáme i v České republice. Jaký produkt/doplněk by jste si koupili vy?

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *