Tesla začala nabízet sadu na ochranu laku pro Model 3

Automobilka Tesla přidala do svého online konfigurátoru sadu na ochranu laku pro Model 3.


Tesla nyní nabízí sadu na ochranu laku proti povětrnostním podmínkám. Sada na ochranu laku a sada na ochranu dalších věcí u Model 3 se v online obchodě Tesly prodává za 50 dolarů

„Chraňte svůj model 3 před sněhem, solí, pískem a malými nečistotami pomocí soupravy na ochranu za každého počasí. Zabraňte korozi kolem kol a ochraňte svou barvu před kameny a jízdními podmínkami, které mohou urychlit opotřebení, “uvádí web automobilky Tesla.

Sada na ochranu laku chrání zadní blatníky, které chrání před asfaltem, kamínky, pískem či sněhem. Právě v zimě je tato část vozu velice namáhána, jelikož musí čelit nejenom sněhu, ale i soli či škváře a dalším posypovým materiálům. Právě ochrana laku by měla být v některých státech naprosto nutná a mohla by prodloužit životnost vozu.

Tesla měla u rané verze Modelu 3 velké problémy právě s kvalitou laku. Na některých místech nebyl vůbec či ho tam byla pouze malá vrstva. Generální ředitel Elon Musk řekl, že sada na ochranu laku by měla být samozřejmostí pro všechny majitele vozů Tesla. Je lepší poškodit PPF vrstvu než přímo barvu laku. Právě PPF vrstva vznikne na laku, když nanesete ochranou sadu.

Zdroj: Tesla.com
Zdroj: Tesla.com

Sada na ochranu proti povětrnostním podmínkám zahrnuje ochranu předních blatníků a nezbytnou instalaci hardwaru. Tato sada je vhodná pro majitele, kteří se často pohybují v blátě, v dešti, sada chrání proti korozi a poškození vozu.

Model 3 je jediné vozidlo od Tesly, u kterého si má majitel možnost dokoupit sadu na ochranu laku. U Modelu S, u Modelu X ani u Modelu Y není tato sada k dispozici.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *