Tesla začala nabízet Model 3 bez chromových doplňků

Tesla se rozhodla využít velmi oblíbeného designu u Modelu Y  a přenesla ho i na její Model 3. O jaký design se jedná?


Automobilka Tesla se při výrobě  Modelu Y rozhodla využít zpětné hodnocení od majitelů vozů Tesla, kteří si přáli, aby Tesla udělala verzi nového Modelu Y nejenom se stříbrným chromováním, ale místo chromování, aby udělala černé lišty, kliky a další doplňky.

Někteří majitelé si museli tyto doplňky na svých vozech nechat ve specializované společnosti polepit, čímž odstranili pro někoho nevzhledný chrom. U Modelu Y, ale Tesla vyslyšela majitele a dopřála jim dvě varianta. První varianta se skládá z chromových lišet, krytek kamer, klik a dalších doplňků.

Nyní to vpadá, že se Tesla rozhodla přenést černou variantu lišet, klik a dalších doplňků i na svůj Model 3.

Automobilka požádala čínské ministerstvo průmyslu a informačních technologií o novou verzi modelu 3 vyrobeného v Číně, s jedinou zjevnou změnou je odstranění chromu. Důležité je podotknou, že změna nepřichází u vozidel, které budou vyrobeny v USA. V poslední době se zdá, že Tesla většinu změn na svých vozech provede nejprve v Číně  a až poté v USA

Začátkem letošního roku automobilka Tesla upgradovala Model3, kterému přidala bezdrátové nabíjení a nové USB-C porty. Nejprve tyto změny provedla v Číně  a až o měsíc později v USA.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *