Tesla vyvíjí nový software na testování neuronové sítě

Generální ředitel Elon Musk uvedl, že Tesla nyní vyvíjí speciální software pro školení a testování neuronové sítě s názvem „Dojo“.


Musk uvedl, že Dojo bylo použito na zpracování obrovského množství obrázkových dat, což poukazuje i na Muskův komentář z července letošního roku. Dle všeho by měl být Autopilot aktualizován na 4D infrastrukturu.

Musk na Twitteru řekl:

„Automobilka Tesla vyvíjí tréninkový počítač s názvem Dojo, který zpracovává skutečně velké množství obrazových dat. Je to zvíře“.

Musk později uvedl, že Dojo bude k dispozici v „omezeném veřejném vydání za 6 až 10 týdnů“.

Zdá se, že Tesla nyní chce zvýšit schopnosti Autopilota, díky zpracovávání více obrázkových dat, což zajistí vyšší bezpečnost. Majitel Tesly v červenci tweetl Muskovi a prohlásil, že jeho vozidlo nemůže využívat funkci Smart Summon, protože jeho příjezdová cesta má více než 10% strmosti, což brání správnému fungování charakteristiky.

Musk při finanční konferenci, kdy sděloval výdělky Tesla za Q2 2020 sdělil, že Tesla nyní pracuje na přechod k složitější struktuře Al. Tato struktura by mohla otevřít nové funkce Autopilota.

Dle nových aktualizací je vidět, že Tesla chce dodržet svůj cíl, který si stanovila. Musk, totiž řekl, že vozy Tesla budou do konce letošního roku jezdit zcela autonomně bez zásahu řidiče. Kdyby se to Tesla podařilo, tak by se na dlouhou dobu stala nejhodnotnější automobilkou na světě a její akcie by měly astronomickou hodnotu.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *