Tesla vyvíjí novou elektrickou dodávku pro společnost The Boring Company

V jedno z prvních návrhu přepravy lidí od společnosti The Boring Company se objevila dodávka, do které se vejde více osob.


Společnost The Boring Company v momentální době pracuje s automobilkou Tesla na vývoji elektrické dodávky, která bude jezdit v novém tunelu. Nový tunel od společnosti The Boring Company bude vést od Letiště v Ontariu do města Rancho Cucamonga v kalifornii. Tunel má být dlouhý přibližně 4,5 kilometru.

„Tunel od společnosti The Boring Company nejprve požadoval speciálně upravené vozy Tesla. Nakonec se, ale dospělo k závěru, že v tunely od společnosti The Boring Company bude brázdit elektrická dodávka, která uveze až 12 osob. Díky této dodávce, kterou navrhuje automobilka Tesla společně se společností The Boring Company projede tunelem 1200 lidí denně neboli 10 milionů lidí ročně.“

Elektrická dodávka, kterou společnost The Boring Company společně s automobilkou Tesla vyvíjí by měla uvést až 12 osob a podle dřívějších zpráv by měla v tunelu dosahovat rychlosti přes 200 km/h.

O elektrické dodávce není zatím známo moc informací. Tesla má na vyvinutí elektrické dodávky dvě možnosti. Ta první je, že by Tesla vyvinula elektrickou dodávku od nuly a ta druhá je, že by například zvětšila a upravila Model X či Cybertruck. Použití Modelu X v tunelech od The Boring Company je velmi pravděpodobné, jelikož Tesla již Model X testovala v tunelech od The Boring Company.

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co, elektrickevozy.cz

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *