Tesla vytvořila nový design kol pro Model 3

Automobilka Teska vydala zcela nové kola, která jsou určena pro novou verzi Modelu 3. Novou verzi Modelu 3 začíná automobilka právě dodávat.


V posledních několika dnech jsme vás informovali o tom, že Tesla vydává novou verzi Modelu 3, která přináší mnoho změn a funkcí. Dle změn, které Tesla u Modelu 3 provedla se zdá, že automobilka se snaží přizpůsobit zákazníkům a Model 3 nyní upravil dle jejich přání. Samozřejmě Tesla u nové verze Modelu 3 přidala i pár svých vylepšení, které usnadní každodenní používání.

Nová verze Modelu 3 nebyla prakticky vůbec představena. Americká automobilka Tesla začala novou verzi Modelu 3 vyrábět v továrně Fremont. Tesla do teď nepotvrdila novou verzi Modelu 3 ani žádnou z přidaných funkcí. Model 3 v nové verzi je označován jako 2021 Model 3.

Ovšem nyní byla nová verze Modelu 3 spatřena a to s novými koly, které Modelu 3 dodávají ještě elegantnější vzhled. Nová kola jsou podobná těm, které Tesla standardně dodává u verze Performance a Long Range. Tedy 19palcové sportovně designované kola. Nová kola, ale mají oproti těm starším několik rozdílů.

Nový design kol

Nová kola mají dle fotografií větší ráfek. Společně s větším ráfkem přicházejí i ploché paprsky, které kolo dělají společně s ráfkem značně odlišné. Kola by měli být nyní i více aerodynamičtější, jelikož je zde mnohem méně „otevřeného prostoru“.

Pokud by jste si nová kola chtěli vybrat k Modelu 3, tak je to zatím nemožné. Automobilka zatím neaktualizovala svůj online konfigurátor Modelu 3, takže zde stále vidíte ty staré.

Zdroj: Electrek.co

Určitě nás nezapomeňte sledovat, jelikož Vás budeme o dalších změnách u nové verze Modelu 3 informovat. Zatím víme, že Tesla změnila středovou konzoli, přidala dvojitá okna a elektricky otevírací kufr, což jsou věci, které si majitelé velmi žádali. Za nás nejlepší přidanou funkcí je elektricky výklopný kufr či změnění lesklého povrchu středové konzole na matný, který je mnohem praktičtější.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *