Tesla vystaví nové servisní středisko v Tulse. Proč?

Tesla se rozhodla rozšířit své působiště i do Tulsy v Oklahomě. Bohužel se, ale jedná pouze o servisní středisko, nikoliv o továrnu, o kterou místní úředníci usilovali.


Poté, co automobilka Tesla oznámila plány na vybudovaní továrny uprostřed USA, která má být vystavěna za účelem výroby Cybertrucku a distribucí Modelu 3 a Modelu Y pro východní pobřeží. Když se tuto informaci dozvěděli úředníci z Tulsy, tak zahájili velikou „kampaň“, ve které se snažili přilákat Teslu, aby zde vystavěla svou novou továrnu.

Automobilce Tesla nabízeli úředníci z Tulsy půdu pro stavbu, vybudovali vlastní web a dokonce pro Teslu vybudovali i pomník z šachty na výrobu ropy. Bohužel ani všechny tyto bonusy Tesle nestačila a pro stavbu nové továrny si vybrala Austin v Texasu.

Tulsa, ale za všechnu snahu dostala uznání od generálního ředitele Elona Muska, který především pochválil celou „kampaň“ na nalákání automobilky pro stavbu továrny v Tulse. Musk uvedl, že v této lokalitě budou zvažovat své budoucí projekty.

Zdroj: Electrek.co

Tesla se nyní rozhodla zde vybudovat servisní středisko, jelikož v této lokalitě žádné nemá. Automobilka plánuje od servisního střediska investovat 645 000 dolarů, aby vybudovala místo pro servisní středisko.

Nové servisní středisko v této lokalitě nabídne předávání vozů sedm dní v týdnů a rychlý servis vozidel. Do nového servisního střediska již Tesla hledá nové pracovníky, jak již uvedla na svém webu.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *