Tesla vylepšila vizualizaci chodců ve svých vozech

Automobilka Tesla opět aktualizovala vizualizaci jízdy Autopilota. Tentokrát vylepšila animaci chodců.


Tesla neustále vylepšuje Autopilota. Automobilka se totiž snaží připravit systém Autopilot tak, aby byl schopen řídit vozidlo aniž by v něm musel být řidič. Někdy se jedná pouze o malá vylepšení či opravy chyb, ale někdy se jedná o opravdu velké aktualizace, které například změní celý vzhled Autopilota.

Vizualizace například chodců jsou u Autopilota nepostradatelné. Díky nim má řidič i v noci dokonalý přehled o „překážkách“ na vozovce.

Koncem loňského roku vydala automobilka Tesla aktualizaci, kterou nazvala „Full Self-Driving Sneak Preview“ a provedla  v ní několik vylepšení vizualizace jízdy.

Vizualizace jízdy je nyní schopna zobrazovat další objekty, které zahrnují semafory, stopky a další dopravní značky. Pokud chcete tyto objekty zobrazovat během Vaší jízdy, tak přejděte do nastavení Ovládací prvky>Autopilot>Vizualizace jízdy.

Od té doby jsme mohli zaznamenat několik vylepšení vizualizace Autopilota. Vozy Tesla lépe detekovali ostatní auta, ale i dopravní kužely a další jiné předměty.

Nyní v nové aktualizaci vylepšila animaci chodců, které se po vozovce pohybují. Dříve Vám chodci mohli připomínat spíše figurky k deskové hře, teď mají mnohem propracovanější vzhled.

Na YouTube se objevilo nové video od Black Tesla, ve kterém je nová aktualizace vidět, vide si přetočte na 5:35.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *