Tesla vydává videa podobná reklamám

Společnost Tesla vydala dvě nová rychlá videa o nabíjení vozidel a jsou pěkně zabalena do 30-sekundových klipů, jako jsou reklamy. Tesla nepoužívá reklamu, nebo alespoň tradiční reklamu. Automobilka však byla při tvorbě marketingových a propagačních materiálů opravdu dobrá.


V posledních příkladech společnost Tesla vytvořila nová videa v téměř reklamním formátu 30 až 40 sekund o nabíjení – něco, co by mohlo použít více reklamy k demystifikaci různých způsobů „tankování“ vozidel namísto benzinu a nafty.

Tesla a nabíjení na cestách:

Není překvapením, že společnost Tesla představila svoji síť Supercharger, která je primárně používána k umožnění jízdy na dlouhé vzdálenosti a silničních výletů:

Síť Superchargerů je jedním z největších aktiv společnosti Tesla jako jediná nabíjecí síť řízená výhradně jediným výrobcem automobilů – což dává společnosti Tesla větší svobodu optimalizovat ji pro svou zákaznickou flotilu. Nedávno překročil 2 000 stanic a více než 18 000 Superchargerů po celém světě.

Tesla a nabíjení doma:

Druhé video pojednává o nabíjení doma, což je pravděpodobně největší výhoda jakéhokoli elektrického vozidla:

Je to jako probudit se s plnou nádrží benzínu každý den, aniž byste museli jít na benzínovou pumpu. Máte také možnosti. Můžete se rozhodnout nabíjet pouze na běžné zásuvce, nebo nainstalovat 240-voltovou zásuvku / nebo domácí nabíjecí stanici. Můžete si také vybrat, kde nabijete energii, abyste mohli svůj vůz nabít do určité míry. Může pocházet ze sítě nebo můžete na svůj dům nainstalovat solární panely a nabít auto solární energií.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.com

Klára Maslíková

Jsem holka, která studuje letectví, miluje elektromobily a trochu čerstvé kávy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *