Tesla vydala vlastní Tequilu. Byla hned vyprodaná!

Generální ředitel Elon Musk po více než dvou letech uskutečnil jeden ze svých mnoha vtípků. Tentokrát společně s automobilkou Tesla spustili prodej alkoholického nápoje tequilla. Dříve měl tento tajemný nápoj přezdívku Teslaquila, ale nakonec z toho vzniklo Tesla Tequila.


Elon Musk je generální ředitel americké automobilky Tesla, ale také velký vtipálek na sociální síti Twitter. Musk si již ze svých příznivců několikrát vystřelil například, že Tesla zkrachovala a on je bez práce a před dvěma lety se mu povedl vtípek s Tequillou. Musk je dle našeho názoru nejenom vizionář, ale i vtipálek, jelikož jeho vtipům se smějí snad všichni.

Tesla Tequilla jde po dvou letech konečně do prodeje a Tesla jí nabízí na svém webu. Vydání Tequilly můžeme přirovnat k Tesla šortkám, které Musk vydal k úspěšnému čtvrtletí. Samozřejmě nesmíme zapomenout na plamenomet, který zaujal i Jirku Krále, který ho sám vlastní.

O Tesla Tequillu byl ohromný zájem, takže se během krátké chvíle vyprodala. Tesla jí na svém webu nabízela za 5600 korun, tedy 250 dolarů. Po vypití Tequilly navíc mohl člověk získat stylovou láhev ve tvaru blesku, což je bráno jako symbol elektřiny. Navíc Tequilla zrála 15 měsíců, takže si člověk opravdu pochutná.

Právě doba zrání samotné Tesla Tequilly je možné hlavním důvodem, proč realizace Muskova vtipu trvala, tak dlouho. Tequilla byla součástí vtipu na apríla v roce 2018, kdy Musk napsal, že Tesla zkrachovala a vyfotil se u Modelu 3 společně s krabicí od Wall Connectoru a Tesla Tequillou v ruce. Vyplní se někdy Muskův vtip, kterou Tesla Tequilla byla součástí, dle našeho názoru určitě ne.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *