Tesla vydala video ukazující úžasný kamerový systém a kapacitu modelu Y!

Společnost Tesla vydala nové video ukazující kamerový systém a kapacitu modelu Y, což je pravděpodobně nejlepší funkce nového elektrického SUV.


Nyní, kdy byly oficiálně zahájeny dodávky modelu Y , Tesla vydává nová videa podpory pro elektrické SUV. Nejzajímavější z nich je pohled na kufr, kamerový systém modelu Y a tlačítka na úpravu pozice sedačky:

Tesla popisuje nastavitelná sedadla ve druhé řadě:

„Model Y umožňuje sezení až třem cestujícím ve druhé řadě. Použijte nastavovací rukojeti na vnějším rohu každé vnější sedačky a upravte opěradla. Opěradlo sedadla je rozděleno 60/40, takže seřizovací páka na levé straně posouvá opěradla sedadla jak pro levou, tak pro středovou polohu sezení, zatímco rukojeť na pravé straně se pohybuje pouze dozadu nejvíce vpravo. Při tažení a držení držadla posuňte sedadlo zpět do požadované polohy a poté uvolněte držadlo. Zajistěte, aby bylo opěradlo sedadla bezpečně zajištěno na svém místě zatlačením dopředu a dozadu. “

Zde jsou příslušné stránky v jejich příručce pro majitele:

Učíme se několik zajímavých nových funkcí souvisejících s přepravní kapacitou modelu Y, včetně těchto tlačítek pro rychlé uvolnění sklopení zadních sedadel:

 

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

 

Pavel Pikola

Jsem kreativní člověk, co se nebojí experimentovat. Rád stříhám videa, upravuji fotky a moderuji zajímavé události.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *