Tesla vydala video, jak náš svět vidí autopilot!

Společnost Tesla vydala nové video o tom, jak funguje nervová síť autopilotu, která Tesla používá. Jak říká Elon Musk, rok 2020 bude rokem, kdy společnost Tesla uvede na trh svůj vlastní systém řízení postavený na systému Autopilot.


V uplynulých letech a nedávno společnost dosáhla značného pokroku vydáním Tesla v10, ale je stále ještě mnoho práce, říká Musk. Za tímto účelem společnost Tesla rozšiřuje svůj již tak velký tým Autopilot a AI pod vedením Andreje Karpathyho, ředitele AI společnosti Tesla a počítačového vidění. V rámci svého náborového úsilí vytvořila automobilka novou vstupní stránku pro nábor týmů Autopilot a obsahuje několik zajímavých komentářů a obrázků o programu:

Vyvíjíme a nasazujeme autonomii ve velkém. Věříme, že autopilot založený na pokročilém AI, je jediným způsobem, jak dosáhnout obecného řešení pro plně automatické řízení.

Elon Musk

Uvádějí také všechna různá oddělení, na kterých mohou inženýři pracovat v týmu Autopilot a self-Driving:
• Hardware
• Neuronové sítě
• Autonomní algoritmy
• Základy kódu
• Hodnocení infrastruktury

Pokud jde o hardware, společnost Tesla vydala loni svůj počítač Autopilot 3.0 Self-Driving a požadovala faktor 21 aby zrychlili počet snímků za sekundu v porovnání s předchozí generací hardwaru Tesla Autopilot. Jakmile společnost Tesla oznámila nový hardware, hovořila také o ještě lepších budoucích generacích a nyní se snaží přilákat nové inženýry, aby na nich pracovali:
Vytvářejte naše čipy, které pohánějí náš úplně samonaváděcí software od základů, přičemž berou v úvahu každé malé architektonické a mikro architekturní vylepšení a zároveň tvrdě tlačí na maximální výkon čipu na watt. Musk chce do konce roku zamakat na autopilotovi tak, že bude schopen plně autonomní jízdy.
Tesla také aktivně přijímá inženýry a programátory, aby jim pomohla vyvinout jejich neuronovou síť autopilota. Na vstupní stránce vydal Tesla nové video o tom, co může neuronová síť Autopilot vidět:

http://https://www.youtube.com/watch?v=_oNXoD-Mrpo

Pavel Pikola

Jsem kreativní člověk, co se nebojí experimentovat. Rád stříhám videa, upravuji fotky a moderuji zajímavé události.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *