Tesla vydala novou aktualizaci v Číně

Tesla oficiálně vydala novou aktualizaci 2020.4, která je dostupná v Číně. Kromě nových her a služeb na streamování videa přidala Tesla i funkci QR kód, která usnadní údržbu a přístup k vozidlu.


Majitelé Tesly v Číně si mohou díky nové aktualizaci naplánovat servisní schůzku pomocí QR kódu, který jim po naskenování umožní přístup na WeChat, kde si danou servisní schůzku nastaví.

Wechat je populární čínský software s miliony uživatelů měsíčně. Používá se především pro zasílání zpráv, mobilních plateb a přístup k sociálním mediím. Tento systém poskytuje Tencent Holdings, který koupil 5 % akcií Tesly v roce 2017. Mimo jiné je tato firma i spojencem Elona Muska v Číně.

Po aktualizaci si majitelé mohou v Tesle zahrát hry Happy MahjongFight Landlords a Happy Upgrade. Nyní Tesla přináší i hraní her s jinými hráči (Multiplayer). Tyto hry se hrají v systému QQ, který vlastní také společnost Tencent. V nové aktualizace se objevily i aplikace s počasím, kvalitou vzduchu a některé další aplikace pro streamování videa, jako je Youku nebo Bilibili Video. Doufejme, že i tyto novinky přijdou brzy do Evropy.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Zdroj obrázku: YAN CHANG | TWITTER

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *