Tesla vydala aktualizaci plnou novinek!

Americká automobilka Tesla nyní vydala novou aktualizaci softwaru 2020.485, která obsahuje řadu vylepšení, díky nimž budou vozy Tesla bezpečnější a komfortnější. Mezi tato vylepšení patří mimo jiné aktualizace režimu Sentry, některé nové optimalizace zpráv a vylepšení navigace pro automobily v Číně.


Vylepšení Navigace ve vozech Tesla

Tesla se v nové aktualizaci vozidel Tesla rozhodla zdokonalit navigaci, která je pro většinu řidičů nepostradatelná. To samé platí i u Autopilota. Na displeji nyní uvidíte zvýrazněné pruhy na křižovatce, aby jste se v navigaci lépe orientovali. Důležité je upozornit, že toto vylepšení uvedla Tesla pouze pro majitele vozů Tesla v Číně.

Vylepšení volání a zpráv

Nyní vám vozidlo přečte zprávy od stejného odesílatele a budou i zobrazeny. Vy můžete jednoduše na zprávu pomocí stisknu pravého rolovacího tlačítka na volantu odpověď. Zprávu vozidlu jednoduše nadiktujete a ono jí samo odešle.

Zdroj: Tesla.com

Jednoduší odemykání nabíjecího kabele

Možná si pamatujete na to, že nabíjení s kabely, které nemají tlačítko na odemknutí nabíjecího portu je nabíjení velmi složité. Nabíjecí port musíte vždy zvlášť odemknout i přesto, že máte vozidlo odemčené.

Po nové aktualizaci se nabíjení s neoriginálními nabíjecími kabely stane hračkou. Tesla totiž umožnila odemčení nabíjecího portu pomocí tlačítka, které naleznete nalevo od nabíjecího portu. Důležité je upozornit, že tato funkce je určené pouze pro Model S a pro Model X. K odemčení nabíjecího portu musíte mít odemčené vozidlo.

TRAX V0.2

Automobilka navíc zcela předělal aplikaci TRAX, kde si můžete vytvářet vlastní hudbu. Jedná se o aplikaci, která Tesla do svých vozů implementovala z hlediska zábavy společně s hrami.

„Zobrazujte náhledy a mixujte zvuky pomocí nového bicího automatu a voliče nástrojů, nebo použijte nové nástroje a ovládací prvky hlasitosti k přeskupení, smyčce a mixování skladeb.“

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *