Tesla vydá aktualizaci nového Roadsteru a elektrického tahače Tesla Semi!

Generální ředitel Tesly Elon Musk říká, že by Tesla mohla vydat  novou aktualizace pro nový Roadster a elektrický tahač Tesla Semi. Aktualizace by měla přijít koncem letošního roku.


Mělo to být odhalení elektrického poloautomatu, o kterém jsme už v tuto chvíli věděli, a dokonce jsme viděli obrázek prototypu, ale Tesla se podařilo vybudovat Roadster nové generace, aniž by o tom kdykoli unikly jakékoli informace.

Pamatujete si na ten okamžik, když ke konci, kdy Tesla představovala Semi, tak z ní vyjel nový Roadster, o kterém nikdo nic nevěděl a na internetu nebyly k dohledání žádné fotografie. Nový Roadster bylo překvapení pro všechny fanoušky, které mají rádi elektromobily, ale i proty, kteří je nemají zrovna v lásce.

Ovšem, nejzajímavější byly jeho parametry, kterým snad nikdo nemohl uvěřit:


Zrychlení 0-60 mph: 1,9 s

Zrychlení 0 – 100 km / h: 4,2 s

Maximální rychlost: přes 250 mil / h

Dojezd: 620 mil

Pohon: Pohon všech kol

Základní cena: 200 000 $


Ale zpátky k elektrickému tahači Tesla Semi. Ten disponuje dojezdem až 500 kilometrů na jedno nabití. Tesla uvedla, že se Tesla Semi začne vyrábět již v roce 2019, ale nakonec Tesla zveřejnila informaci, že se výroba Tesla Semi posouvá až na rok 2020.

Pokud jde o zahájení výroby nového Roadsteru, tak Elon Musk uvedl, že Tesla začne s výrobou Roadsteru již letošní rok, pravděpodobně tomu vše naznačuje.

Nyní Elon Musk říká, že Tesla pravděpodobně vydá aktualizaci obou vozidel, Roadsteru a Semi, aktualizace má být vydána koncem letošního roku.

 

Váš tým 

Zdroj  www.electrek.co

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *