Tesla v následujícím updatu přidá ke klávesnici funkci emoji

Tesla je známá vylepšováním svých vozů pomocí updatu. Tentokrát v příštím updatu přídá emoji funkci ke klávesnici. Tato funkce některým uživatelům jednoduše chyběla, tak se rozhodli o tuto funkci požádat Elona Muska na twitteru a ten jim vyšel vstříct.


Tesla je auto, které je nejen bezpečné, ale i zábavné. Musk v posledním roce přidal do vozů updatami několik bezpečnostních a zabábavných funkcí. V posledním updatu V10 přidal například kareoke, YouTube a Netflix. Teď si na dobíjecích stanicích můžete zahrát nejenom hry, ale i zhlédnout videa a filmy nebo si zazpívat vaši oblíbenou písničku. A teď chystá přidat i emoji funkci ke klávesnici.

Klávesnice je nezbytné pro vozy Tesla, zejména pro navigaci a hledání, psaní v aplikacích. Tesla vylepšila svoji klávesnici přidáním mezinárodních znaků, které umožňují lepší přístup pro uživatele z celého světa. Ale co teď, na čem by bylo možné emoji použít z obrazovky Tesla?

Můžeme spekulovat o rozšíření funkcí v Tesle a přidání zpráv, v této chvíli by jste za volantem nemuseli použít svůj telefon. Možná existují i ​​jiné situace, ve kterých by pro Teslu emoji klávesnice mohla být přínosná, jako je komentování videí nebo odpovídání na tweety. Možná by se emoji  klávesnice mohla v budoucnu využít i pro zasílání pro komunikaci, pokud by Tesla rozšířila svou sadu Tesla Arcade o multiplayerové hry mezi vozidly zaparkovanými v Superchargerech.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *