Tesla v Číně přidala možnost bílého interéru pro Model 3

Automobilka Tesla přidala k čínskému Modelu 3 možnost bílého interiér. Do teď si mohli zákazníci z Číny nakonfigurovat Model 3 pouze s černým interiérem.


Tesla zpřístupni 23.dubna ve svém online konfigurátoru možnost bílého interiéru. Pokud by jste v Číně chtěli bílý interiér v Modelu 3, tak si za něj připlatíte 1 132 USD. Bílý interiér je dostupný pro všechny verze Modelu 3.

Když Tesla vydala Model 3 ve Spojených státech, tak možnost bílého interiéru byla k dispozici pouze u nejvyšší verze Modelu 3, Performace.  Až o rok později v červenci 2018 zpřístupnila Tesla ve svém online konfigurátoru možnost bílého interiéru pro ostatní verze Modelu 3.

Ve snaze učinit vozidlo co nejšetrnější k životnímu prostředí začala společnost používat v červenci 2017 materiál šetrný ke zvířatům a kůži. Interiér Modelu 3 byl v září 2019 oficiálně vyroben jako „veganský“. možnosti sedadel jsou zdrojem zvířat; nyní jsou všechny vyrobeny z „Tesla Synthetic Material“.

I přesto, že Tesla na přelomu roku musela zavřít svojí továrnu v Číně z důvodu pandemie COVID-19, tak se jí po znovuotevření vede dobře. V únoru přibylo v Číně 2314 Modelů 3, v březnu došlo k nárůstu rezervací o 450%. Čínští zákazníci Tesly zaregistrovali v březnu v Číně 12 709 Modelů 3.

 

Váš tým 

Zdroj  www.teslarati.com

Matyáš Vodička

Miluji cestování, neplánované zážitky a elektromobilitu. A tvorbu tohoto webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *